Alçıpan

Alçıpan Hizmetleri

Alçıpan içinde bulunduğumuz ortamların, özellikle de evlerin bazı bölümlerini bölmek, gizlemek, olduğundan daha da güzel hale getirmek için kullanılan alçı plakalardır. kalitesiz yapılan alçıpan işçiliği ile zaman içerisinde alçıpan yapıştırmalarında patlamalar çatlamalar olabilmekte, kullanılan malzemenin basitliğine bağlı olarak renginde solmalar ve dökülmeler yapılabilmektedir.

Dekorasyon hizmetlerinde her türlü işin hakkını vererek yapan firmamız, alçı ve ürünlerinin kurulmasından montajına kadar bir çok adımı üstün hizmet kalitesi ile yapabilmektedir.

Hizmeti İncele
Boya Badana

Boya Badana

Yeni bir ev almış olabilir, yeni bir ev kiralamış olabilirsiniz. Yada bir dükkan da ticaret hayatınıza başlayacaksınız. Bunun için gerekli tek şey güzel bir dekoratif dokunuştur. Evlerinizin, ofislerinizin, iş yerlerinizin iç cephe duvar, ahşap kapı ve pencerelerini, mutfak dolaplarınızın kapaklarını usta eliyle yeniden hayat bulmasını sağlıyoruz.

Sizin isteyeceğiniz marka ve sizin belirleyeceğiniz renklerde, istenilen saat ve günde boya işlerinizi yapmaya hazırız.

Hizmeti İncele
Dış Cephe

Dış Cephe

Dış cephe binalar için çok önemlidir. Dış cephesi sağlam olan binaların ömrü de uzun olur içinde yaşayanlarda bir o kadar sağlıklı olur. Çünkü kış aylarında izoasyonu ve dış cephe yüzeyi iyi olmayan bina içeri soğuk alacak, sizin veya ailenizdeki kişilerin hasta olmasına neden olabilmektedir.

Yine soğuğun haricinde sıvı ve rutubet alan binanız evinizde kullanılmış olduğunuz eşya ve mobilyaların ömürlerinin yitirmesine ve yıpranmasına sebep olacaktır. Bu yüzden evlerin dış cephe yüzeyleri ihmale gelmez dikkat edilmesi gereken bir konudur.

Hizmeti İncele
Çatı İzolasyon

İzolasyon

Genelde çatı kısımlarına uygulanan bu izolasyon şekli ile çatıdan su girmesinin ve içerideki sıcak havanın dışarı çıkmasını, soğuk havanın da içeri girmesinin önüne geçilebilir. İzolasyon tam manası ile tasarruf demektir. Kışın evinizi ne kadar ısıtırsanız ısıtın, sağlıklı bir çatınızın olmaması sebebiyle tam manası ile ısınamayacaksınız.

Halbuki doğru teknikler sayesinde çatı izolasyonu yaptırdığınız zaman sonucu hemen farkedeceksiniz. Eviniz hem çabuk ısınacaktır, hemde eskisi gibi yüksek derece kullanmanıza gerek kalmayacaktır.

Hizmeti İncele
kartonpiyer

Kartonpiyer Hizmetleri

Kartonpiyer; tavan ile duvarların birleştiği kısmı kapatarak evinizin iç görüntüsünü mükemmel derecede güzelleştiren alçı bloklardır. İçerisinde spot ışıklar bulunan, hatta hoparlör bile yerleştirilebilen kartonpiyerler sayesinde hem konforu hemde güzelliği yakalamış olacaksınız.

Usta kişilerin yapmış olduğu kartonpiyer ile uzun yıllar rengi solmadan, alçı blokları düşmediği bir kartonpiyere sahip olacaksınız. Farklı desen ve modelleri ile her eve ve her zevke uygun kartonpiyerler ile evinizin sizin istediğiniz biçimde dekore edebiliriz

Hizmeti İncele
Mantolama

Mantolama

Dış cephe için son dönemlerde uygulanan binanın dış yüzeyine uygulanan köpük ve izolasyon maddelerinin uygulanması işlemidir. Son dönemlerde inşa edilen yapılarda yapı izolasyonun en üst seviyede olmasına mümkün olduğunca dikkat edilmektedir. Hiç bir masraftan kaçınılmadan en iyi malzemelerle izolasyon tamamlanmaktadır. Çünkü başta yapılan harcama ilerleyen zamanlarda kışın sıcaklık kaybını engellemede, yazın içeri sıcak girmesini engelleme, bunun yanında ses izolasyonu gibi bir çok başlıkta kazanç sağlamaktadır.

Hizmeti İncele