Evler de; nefes alan canlılar gibi ferahlamak, yenilenmek ister. Sağlıklı duvarları ve boyası olan binalarla birlikte içinde yaşayan insanlar da aynı oranda sağlıklı olmaktadırlar. Sağlıklı bir duvarın yolu da kaliteli bir boyadan ve usta ellerden geçmektedir. Sağlıklı ve ferah bir ortam ancak Kalite + Tecrübe + İşçilik ile mümkün olabilmektedir.

Usta Boyacım Firması; 1980 yılından itibaren özellikle İstanbul ve çevresi olmak üzere çeşitli kuurm, kuruluş ve özel hizmetler başta olmak üzere, boya badana ve iç dekorasyon kazandığı bilgi ve birikimi yeni müşterilerine vermek üzere size bir telefon kadar yakındadır.

Hizmet Alanlarımız; Çekmeköy, Silivri, Arnavutköy, Esenler, Sultangazi, Avcılar, Eyüp, Şile, Bahçelievler, Gaziosmanpaşa, Tuzla, Bakırköy, Güngören, Ümraniye, Başakşehir, Kadıköy, Üsküdar, Bayrampaşa, Kağıthane, Zeytinburnu, Beşiktaş, Kartal, Beylikdüzü, Küçükçekmece, Ataşehir, Esenyurt, Sultangazi, Beyoğlu, Maltepe, Büyükçekmeece, Pendik, Beykoz, Sancaktepe, Çatalca, Sarıyer

Ne yapyoruz?

Hizmet verdiğimiz bunca süre içerisinde sayısız daire, ofis, bina, okul, hastane ve yapının boya, dekorasyon ve restorasyon işlerinin yapmış bulunmaktayız.. En sonra restorasyon çalışmalarımı Beşiktaş’ta bulunan Yıldız Sarayı ve Çamlıca’da bulunan Çamlıca Kız Lisesi ile tamamlamış ve kamu hizmetine sunmuş bulunmaktayız..

Neden Usta Boyacım

İnternet üzerinden araştırma yaptığınız takdirde istanbulda boyacı ve dekorasyon hizmetini vermeye çalışmakta olan bir çok kişi veya grup bulabilirsiniz. Bu kadar çok boyacı ustasını birbirinden ayıran en temel özellik ise işçiliktir. Evinizin duvarlarının sıkıntısını anlamak, boya yapmadan önce duvardaki sorunun giderilmesini sağlamak ve boya yaptıktan sonra uzun ömürlü olmasını sağlamak ise bizim işimizdir. Evinizi ucuz boyacı ustalarına bırakarak sadece cebinizi rahatlatırsınız. Duvarlarınız az bir zaman sonra çatlamaya, dökülmeye, su almaya başlar. Ve tekrardan boya dekorasyon işlerini yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bu yüzden karar vermeden önce mutlaka bizden randevu almalı, ücretsiz keşif ve danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz