Yaşam alanlarının içi kadar dışını da önemsiyoruz, dış cephenizi renklendiriyoruz.

Dış Cephe

Dış cephe binalar için çok önemlidir. Dış cephesi sağlam olan binaların ömrü de uzun olur içinde yaşayanlarda bir o kadar sağlıklı olur. Çünkü kış aylarında izoasyonu ve dış cephe yüzeyi iyi olmayan bina içeri soğuk alacak, sizin veya ailenizdeki kişilerin hasta olmasına neden olabilmektedir.

Yine soğuğun haricinde sıvı ve rutubet alan binanız evinizde kullanılmış olduğunuz eşya ve mobilyaların ömürlerinin yitirmesine ve yıpranmasına sebep olacaktır. Bu yüzden evlerin dış cephe yüzeyleri ihmale gelmez dikkat edilmesi gereken bir konudur.

Alçıpan Uygulaması

Binanın dış cephe işlemleri, işin şekli gereği zor olduğundan diğer hizmetlere göre pahalı olabilmektedir. Bu sebeple parayı bir kere vermenizi ve sonucu uzun yıllar görmenizi isteriz. Bir işi ucuza ve kalitesiz işçilere vererek yanlış yaptığınızı belirtmek isteriz. Bu yüzden binanızın dış cephe uygulamasına ihtiyacınız varsa bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bu şekilde hem daha önceki çalışmalarımızdan örnekler sunabilir, garantili işçiliğimizden faydalanabilirsiniz.

Bize Ulaşın
Bize Ulaşın veya Yazın

Numaralarımızdan bize ulaşabilir veya iletişim formunu doldurarak bize yazabilirsiniz.

Bize Ulaşın
incele
Referanslarımızı Gördünüz Mü?

Yıllardan beri yapmakta olduğumuz dekorasyon ve restorasyon çalışmalarını

incele

Dış Cephe Projeleri

Alçıpan Projeleri
Alçıpan Projeleri
Alçıpan Projeleri
Alçıpan Projeleri